*system-team
DobroDosli na forum system-team clana!
Registrujte se i uzivajte !
Admin ~ Team
*system-team
DobroDosli na forum system-team clana!
Registrujte se i uzivajte !
Admin ~ Team
*system-team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*system-team


 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 *system | ^Mudvayne

Go down 
AutorPoruka
Mudvayne

Mudvayne


Broj komentara : 28
Join date : 2009-12-26
Mjesto : Vranje

*system | ^Mudvayne Empty
KomentarNaslov komentara: *system | ^Mudvayne   *system | ^Mudvayne Icon_minitimeSat Dec 26, 2009 5:47 am

Zovem se Ivan, zivim u vranju i '91 sam godiste.CS igram od svoje 13-e godine, ali ne bas aktivno tj pravio sam pauzu 2godine.Postao sam clan system team-a zato sto verujem da mozemo da napredujemo tj da se usavrsimo i nekada nadam se odemo na neko elitno takmicenje(WCG,ESWC...).Mislim da do tog usavrsenja moramo jos mnogo cw-ova da odigramo zato sto pojedini u nasem timu jos nemaju dovoljno isqstva za ova ozbiljna takmicenja.Ali dobro posto ovde treba da pisem o sebi a ne o clanu, mogu reci da sam stekao dosta iskustva igrajuci na mnoge LAN turnire u vranju, na koje je bilo poraza ali naravno i pobeda, idem u tehnickoj skoli i nadam se da cu upisati neki dobar fakultet koji cu lako zavrsiti, ALI NARAVNO ZA CS CU UVEK IMATI VREMENA U ZIVOTU Very Happy
Na vrh Go down
 
*system | ^Mudvayne
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» *system vs pV.
» *system vs eSc
» Best metal bands (discography)
» *system vs ag4
» *system vs phgp'

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
*system-team :: Clan HQ i ostalo :: Opisite se i pustite druge da vas opisu-
Idi na:  
Free forum | Video games | Internet games | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions